آیا سرعت اینترنت بر استخراج کریپتو تأثیر گذار هست؟

استخراج رمزارز – سس مخفی برای ثروتمند شدن. خوب، در سال‌های 2016-2017، این هنوز قابل باور بود، با این حال، امروزه هزینه استخراج کریپتو برای استقرار یک دستگاه واحد و راه‌اندازی آن می‌تواند به هزاران دلار برسد. بنابراین، استخراج کریپتو شما را یک شبه ثروتمند نمی‌کند، اما قطعاً می‌توانید آن را به‌عنوان یک مدل درآمد غیرفعال در نظر بگیرید، اگر بتوانید سرمایه‌گذاری را بپردازید و به آن زمان از کار افتادن بدهید. به علاوه، امروزه تعداد زیادی اپلیکیشن ماینینگ کریپتو در بازار وجود دارد که قدرت چندین دستگاه از جمله دستگاه شما را برای استخراج کریپتو جمع می کند. پاداش‌هایی که از این برنامه‌ها به دست می‌آورید، بدیهی است که بسیار کمتر از آن چیزی است که از راه‌اندازی دستگاه خودتان دریافت می‌کنید (اگر بتواند مشکل محاسباتی را که ما در مورد آن بحث می‌کنیم حل کند). اما سرمایه گذاری به میزان قابل توجهی کاهش می یابد، زیرا شما اساساً اکنون باید هزینه اضافی برق را متحمل شوید زیرا اجرای این برنامه ها/نرم افزارها مقدار قابل توجهی انرژی مصرف می کند. اما آیا برای انجام استخراج کریپتو به یک اتصال اینترنتی در سطح ابرنواختر نیاز دارید؟ نه واقعا. ما وارد آن خواهیم شد. ابتدا بیایید سعی کنیم بفهمیم استخراج کریپتو چگونه کار می کند.

 

استخراج کریپتو چگونه کار می کند؟

بیت کوین یک ارز غیرمتمرکز است که توسط هیچ دولت یا بانکی تنظیم نمی شود. از آنجایی که هیچ بانکی به عنوان واسطه بین فرستنده پرداخت ها و دریافت کننده پرداخت ها عمل نمی کند، ممکن است بپرسید که چه کسی دفتر کل را نگهداری می کند و هر تراکنش را تأیید می کند تا مطمئن شود که هزینه مضاعف در سیستم رخ نمی دهد؟ رایانه‌ها یا گره‌هایی را وارد کنید که در سراسر جهان در حال اجرا هستند و این تراکنش‌ها را تأیید می‌کنند و آنها را به بلاک چین اضافه می‌کنند.

افرادی که از این کامپیوترها استفاده می کنند اعتبار سنجی یا ماینر نامیده می شوند. هنگامی که یک تراکنش ایجاد می شود، این رایانه ها یک هشدار دریافت می کنند و سپس فرآیند حل یک مسئله پیچیده ریاضی را شروع می کنند که عبارت است از حدس زدن صحیح تابع هش هدف مرتبط با تراکنش. الگوریتم هش ایمن (SHA) با اندازه خلاصه 256 بیت ها که با نام الگوریتم SHA 256 نیز شناخته می شوند، تابع هش و الگوریتم استخراج بیت کوین و بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر است. تابع هش به فرآیند گرفتن گروهی از کاراکترها و تبدیل آن به یک مقدار متفاوت/یکتا با طول معین، به نام هش اشاره دارد. رایانه‌های ماینینگ اساساً این هش‌ها را با سرعتی عظیم محاسبه می‌کنند تا نزدیک‌ترین مقدار به مقدار آستانه را پیدا کنند. اعتبارسنجی که پاسخ صحیح را حدس می‌زند، برای نشان دادن اثبات کار، ارز دیجیتال مورد نظر را پاداش می‌گیرد.

اکنون، پارامترهایی برای تعیین حدس صحیح وجود دارد، اما ما وارد آن نمی شویم. آنچه ما باید بدانیم این است که هر بار که یک ارز دیجیتال استخراج می شود، سطح دشواری مسئله ریاضی افزایش می یابد. این به نوبه خود نشانگر این واقعیت است که با گذشت زمان هزینه استخراج همچنان افزایش می یابد زیرا باید از فناوری پیشرفته تری برای حل مشکل استفاده شود. قبلاً یک واحد پردازش گرافیکی این کار را انجام می داد، اما امروزه برای استخراج کریپتو به نوع خاصی از ماشین به نام ماشین استخراج ASIC نیاز دارید.

 

آیا برای استخراج ارزهای دیجیتال به یک اتصال اینترنتی واقعا خوب نیاز دارم؟

به طور خلاصه، برای ماینینگ کریپتو به یک کامپیوتر پیشرفته نیاز دارید و اگر بخواهید به استخراج کریپتو ادامه دهید، با گذشت زمان هزینه های اضافی افزایش می یابد. این کامپیوترها دارای قدرت محاسباتی بالا هستند، به این معنی که مقدار قابل توجهی انرژی مصرف می کنند و نیاز به خنک کننده دائمی دارند. اما آیا آنها به اینترنت پرسرعت نیز نیاز دارند؟ نه واقعا. سرعت اینترنت مانعی برای کسی نیست که وارد استخراج ارز دیجیتال شود.

سرعت اینترنت 2 تا 3 مگابیت در ثانیه برای راه اندازی سی و چهل ریگ ماینینگ کریپتو کافی است. شاید بپرسید چطور ممکن است؟ بالاخره ما در مورد اجرای یک سرور بلاک چین صحبت می کنیم که قرار است داده های زیادی را پردازش کند. خوب، درست است که شما یک سرور بلاک چین را اجرا می کنید. اما مکانیسم نحوه اضافه شدن بلوک ها به یک زنجیره متفاوت است، همانطور که اخیراً یاد گرفتیم. ماشین‌ها اساساً یک سؤال را دریافت می‌کنند، برای یافتن پاسخ صحیح تلاش زیادی می‌کنند و پاسخ را به سیستم برمی‌گردانند تا سایر گره‌ها تأیید کنند. این ممکن است یک فرآیند انرژی بر باشد، اما تا آنجا که به داده ها مربوط می شود، ما در سمت امن هستیم.

با این حال، این واقعیت را رد نمی‌کند که برای فعال نگه داشتن دستگاه یا نرم‌افزار خود به یک اتصال اینترنتی پایدار نیاز دارید، زیرا اگر هر 5 دقیقه اینترنت خود را از دست بدهید، ممکن است با مشکل مواجه شوید. یک آداپتور 4G برای اطمینان از این امر کافی است. بدیهی است که اگر قصد دارید یک مزرعه ماینینگ کریپتو را راه اندازی کنید، به برنامه های اینترنتی بهتری مانند یک طرح تجاری نیاز دارید. با این حال، برای عموم مردم، اتصال اولیه اینترنت که برای خانه خود استفاده می کنند برای شروع کافی است.

سخن نهایی

همانطور که قبلاً حدس زده اید استخراج کریپتو کار آسانی نیست مگر اینکه با یکی از نرم افزارهای متعددی که استخراج کریپتو را به عنوان یک سرویس ارائه می دهند ثبت نام کرده باشید. حتی در این صورت هم اینطور نیست که پاداش های تضمینی دریافت کنید. راه دیگر برای ورود به ارزهای دیجیتال از طریق بازار نقدی از طریق صرافی مانند C-trade است که سرعت تراکنش بسیار سریعی را ارائه می دهد. ایده اصلی این است که زمانی که قیمت آن پایین است، یک کریپتو بخرید و با افزایش قیمت آن را بفروشید.

حتی می‌توانید با معامله مشتقات کریپتو از افزایش و کاهش قیمت کریپتو سود ببرید. مشتقات کریپتو تنها ابزار معاملاتی هستند که می توانند در هنگام کاهش قیمت دارایی های کریپتو سود ایجاد کنند. این امکان پذیر است زیرا با مشتقات رمزنگاری، شما با طرف دیگری برای خرید یا فروش یک دارایی رمزنگاری به قیمت گفته شده و نه خود دارایی، «قرارداد» منعقد می‌کنید. بنابراین، همچنین به عنوان یک ابزار پوشش برای دارندگان دارایی های کریپتو کار می کند.

مشتقات رمزنگاری تنها ابزاری است که می‌تواند سود شما را چندین برابر کند و به شما اجازه می‌دهد اهرمی را اضافه کنید. C-trade هم از ارزهای دیجیتال نقطه ای و هم از مشتقات محبوب ترین ارزهای رمزپایه جهان پشتیبانی می کند. به معامله‌گران مشتقات رمزنگاری ویژگی نمای معاملاتی پیشرفته و مناسب برای مبتدیان را ارائه می‌دهد تا به آنها در تصمیم‌گیری صحیح در معاملات کمک کند.

faeze
ارسال دیدگاه