چگونه سودآورترین ارز برای استخراج را پیدا کنیم؟

پیدا کردن مناسب ترین ارز برای استخراج بدون ابزار مناسب می تواند کار دشواری باشد. در مقاله چگونه سودآورترین ارز برای استخراج را پیدا کنیم؟ تلاش شده تا با ارائه راهکارهایی به شما کمک کنیم تا بتوانید سودآورترین ارز دیحیتال برای استخراج را پیدا کنید و همچنین یک سیستم سوئیچ سود پیشرفته را راه‌اندازی کنید.

مهم است که توجه داشته باشید که هیچ چوب جادویی وجود ندارد که همه چیز را برای شما تنظیم کند. هر راه‌اندازی ماینینگ منحصر به فرد است و نیاز به بررسی فردی دارد، پس مطمئن شوید که در هر مرحله تممی کارهای را به درستی انجام دهید و آنچه برای شما مهم است و نیاز دارید را در نظر بگیرید. با تعداد کمی سکه یا استخرهای چند الگوریتمی شروع کنید و تنظیمات مختلف را آزمایش کنید تا ببینید چه چیزی برای شما بهترین کاربرد را دارد.

این مقاله از سایت www.minerstat.com ترجمه و تالیف شده است. در صورت وجود هر گونه سوال، در بخش دیدگاه ها آن را با ما به اشتراک بگذارید. تا در اولین فرصت کارشناسان پاسخ دهند. 

1. نرم افزار

قبل از اینکه بتوانید شروع کنید، باید یک عضو ثبت نام شده در minerstat باشید.
و باید نرم افزار minerstat را روی سخت افزار خود نصب کنید.

2. نرم افزار را اجرا کنید (معیار سنجش)

معیار را برای سیستم خود اجرا کنید تا همه الگوریتم های موجود و سرعت و مصرف آنها را بیابد. قبل از اینکه روی Save and Benchmark کلیک کنید، مطمئن شوید که ریگ شما در حال اجرا است.

 

3. ماشین حساب معدن

وقتی معیار به پایان رسید، نتایج را به ماشین حساب ماینینگ minerstat صادر کنید. تمام ارزهای موجود و استخرهای چند الگوریتمی موجود، از جمله درآمدهای تخمینی و هزینه‌های تخمینی را فهرست می‌کند. اگر می‌بینید که برخی از ارزها درآمد تخمینی قابل توجهی دارد، قبل از افزودن آن به سوئیچ سود، ابتدا آن را بررسی کنید (ممکن است حجم کمی داشته باشد یا در صرافی‌ها موجود نباشد).

4. تنظیمات سوئیچ سود

یک سوئیچ سود برای مایر خود راه اندازی کنید. ارز هایی را که دوست داشتید از ماشین حساب استخراج اضافه کنید و سرعت الگوریتم ها را مستقیماً از معیار پر کنید. تغییر سود در minerstat به شما امکان می‌دهد تنظیمات پیشرفته‌ای مانند:

نمایه ClockTune برای هر الگوریتم به طوری که شما همیشه با بهینه ترین تنظیمات استخراج کنید.

تنظیمات کاملاً قابل تنظیم برای مشتری ماینینگ ترجیحی.

هزینه استخر را در نظر بگیرید.

هزینه های برق را در نظر بگیرید؛

زمانی که می‌خواهید تغییر دهید، حداقل اختلاف استخراج را تنظیم کنید.

حداقل زمان استخراج را تنظیم کنید.

حداقل زمان را تنظیم کنید.

یک ماشه کاهش سود تنظیم کنید که به شما کمک می کند از جهش ها فرار کنید.

5. مراقب باشید

هنگامی که سوئیچ سود را راه اندازی می کنید، مشاهده نتایج را فراموش نکنید. بررسی کن اگر:

جوایز تخمینی نزدیک به درآمد واقعی شماست.

راندمان روی استخرها قابل قبول است.

سنبله های زیادی وجود ندارد.

منبع : minerstat.com

faeze
ارسال دیدگاه