17 مورد از بهترین پلتفرم های استخراج ارزهای دیجیتال

حتی با رایانه های شخصی هم میتوانید بیت کوین استخراج کنید. در این مقاله چگونگی استخراج بیت کوین با پلتفرم های مختلف استخراج ارز دیجیتال را با شما به اشتراک میگذاریم تا در کنار کار خودتون یک درامد غیر فعال دلاری هم داشته باشید. .

ماینینگ راه نجات دنیای ارزهای دیجیتال است. تراکنش های جاری توسط ماینر ها انجام و تایید می شوند. به زبان ساده، یک ماینر برخی از مسائل پیچیده ریاضی را برای تأیید تراکنش ها حل می کند. این فرآیندی است که طی آن یک ماینر قدرت محاسباتی و برق خود را با پاداش بلوک مبادله می کند. پاداش بلاک انگیزه ای برای ماینر برای کمک به حفظ فناوری بلاک چین در پشت ارزهای دیجیتال است. به زبان ساده، بلاک چین پایه و اساس همه چیزهای رمزنگاری و جهان NFT است. این یک دفتر کل دیجیتال توزیع شده است که یک رکورد ضد دستکاری از هر ورودی دارد.

در بخش زیر مزایای مختلف استخراج ارز دیجیتال مورد بحث قرار خواهد گرفت.

مزایای استخراج کریپتو

اگر شما یک استخراج کننده رمزنگاری هستید، می توانید یک درامد جانبی بسیار خوب داشته باشید. با تجزیه و تحلیل کمی، می توانید بر اساس قدرت محاسباتی خود درآمد غیرفعالی ایجاد کنید بدون اینکه کاری در مورد آن انجام دهید. شما می توانید بخش مهمی از جنبش رمزنگاری باشید، زیرا ماینرها مشارکت کنندگان اصلی در تحقق امور مالی غیرمتمرکز هستند. در نهایت، شما برای هر تغییری در پروتکل های شبکه حق وتو دارید.

ارز دیجیتال استخراج شده در مقابل غیر ماینینگ

مکانیزم اجماع روشی برای تایید تراکنش‌ها در یک سیستم غیرمتمرکز مانند بلاک چین است. همچنین به ایمن نگه داشتن سیستم از آسیب پذیری های احتمالی مانند حمله 51 درصدی کمک می کند. حمله 51 درصدی موقعیتی است که یک بازیگر بد بیش از 51 درصد از بلاک چین را کنترل می کند. این اکثریت به کلاهبردار قدرت می‌دهد تا پروتکل‌ها را طبق میل خود شکل دهد. مکانیسم اجماع قدرت را غیرمتمرکز نگه می دارد. چنین درجه ای از تمرکززدایی مستلزم قابلیت های محاسباتی عظیم و کار برای انجام یک حمله 51 درصدی است. در پایان، یک کلاهبردار بیشتر از چیزی که احتمالاً به دست می آورد، مستعد ضرر کردن است.
روش‌های اجماع زیادی مانند اثبات کار، اثبات سهام، اثبات ظرفیت، اثبات فعالیت وجود دارد. بسته به نوع مکانیزم اجماع، ممکن است سکه های رمزنگاری نیاز به استخراج یا غیره داشته باشند.

استخراج ارز دیجیتال

بلاک چین هایی که از مکانیزم اجماع اثبات کار استفاده می کنند نیاز به استخراج دارند. آنها از ماینرها برای تأیید ورودی ها (معاملات) استفاده می کنند. هر زمان که تراکنش ها برای تأیید بالا می روند، ماینرها برای حل یک عدد 64 رقمی هگزادسیمال شروع به رقابت می کنند. اولین کسی که راه حل را پیدا می کند آن را به عنوان اثبات کار در کل شبکه پخش می کند. این پیروزی پاداش را به برنده می دهد در حالی که دیگران منتظر چالش بعدی هستند.

این فرآیند هر بار برای یک بلوک تراکنش تکرار می شود. بلوک چیزی نیست جز گروهی از تراکنش ها که مجموعاً 1 مگابایت داده است. بیت کوین و اتریوم، دو ارز دیجیتال بزرگ، از اثبات کار همراه با بسیاری دیگر استفاده می کنند. بنابراین، آنها برای بررسی هزینه های مضاعف نیاز به استخراج دارند. تنها اشکال اثبات کار، انرژی مصرف شده و زمان صرف شده برای هر تراکنش است، زیرا تمام ماینرها به جز برنده، قدرت محاسباتی خود را بیهوده تلف می کنند.

ارز دیجیتال غیر استخراج شده

تمام کریپتوهایی که از اثبات کار استفاده نمی کنند، غیرقابل استخراج هستند، مانند ریپل، کاردانو و غیره.

آنها از روش‌های محافظه‌کارانه‌تر انرژی برای اعتبارسنجی معاملات استفاده می‌کنند. اثبات سهام یکی از این پروتکل های اجماع است که جایگزینی برای اثبات کار است.

اثبات سهام رقابت را حذف می کند. بلوک ها استخراج نمی شوند. در عوض، آنها توسط ذینفعان تایید می شوند. اعتبار سنجی ها به صورت تصادفی انتخاب می شوند. آنها سهم خود را از کریپتو برای تأیید هر بلوکی به اشتراک می گذارند. و بر اساس میزان تخلف، سهم خود را (جزئی یا کامل) از دست می دهند.

در حالی که اثبات سهام دوستدار محیط زیست است، مجموعه ای از اشکالات خاص خود را دارد به طوری که به جای هزینه های آن، انباشت کریپتو را ترویج می کند.

بنابراین در حال حاضر، برای آینده قابل پیش بینی، اثبات کار (ماینینگ) هیچ جایگزین قوی ندارد.

چه کسی می تواند ارز دیجیتال را استخراج کند؟

به طور کلی، هر کسی با کیف پول پشتیبانی شده، اتصال به اینترنت و سخت افزار قدرتمند می تواند استخراج ارز دیجیتال را آغاز کند. همچنین به نوع ارز دیجیتالی که برای استخراج انتخاب می کنید بستگی دارد. شما می توانید با استخراج انفرادی یا استخر ماینینگ بروید. در انفرادی، شما به تنهایی هش را حل می کنید، در حالی که این بیشتر یک تلاش گروهی در استخر است. به طور مشابه، همچنین بر اساس نوع سخت افزاری است که شما مستقر کرده اید، CPU، GPU، یا ماینرهای حرفه ای ASIC (مدار مجتمع ویژه برنامه).
لطفاً این راهنما را برای درک جزئیات استخراج کریپتو دنبال کنید.

پلتفرم های استخراج کریپتو

بخش‌های بعدی برخی از پلتفرم‌ها و ابزارهای اصلی ماینینگ را مورد بحث قرار می‌دهند که فرآیند استخراج را آسان می‌کنند و بسیاری از تنظیمات فنی را کاهش می‌دهند. قبل از شروع، مطمئن شوید که یک کیف پول رمزنگاری و نرم افزار استخراج دارید که از انتخاب ارز دیجیتال شما پشتیبانی می کند. بدون مقدمه، اجازه دهید با برخی از بهترین پلتفرم‌های ماینینگ شروع کنیم.

Ecos

Ecos خود را یک پلتفرم تمام عیار سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال می نامد. و وقتی وسعت آنها را در حوزه کریپتو می بینید، ممکن است همین فکر را کنید. دارای کیف پول رمزنگاری، صرافی، قراردادهای استخراج ابری و سبدهای ارز دیجیتال برای سرمایه گذاران است. علاوه بر این ECOS دارای یک برنامه موبایل مناسب است. در اپ استور و گوگل پلی موجود است.با این حال، قراردادهای استخراج ابری آنها فقط برای استخراج بیت کوین است. شما می توانید قراردادی بین 75 تا 50000 دلار با اعتبار 15 ماه تا 50 ماه ایجاد کنید. آن‌ها پرداخت‌ها را از طریق کارت‌ها و در چند رمز ارز می‌پذیرند: BTC، ETH، XRP و LTC. جالب اینجاست که شما می توانید یک بیتمین انت ماینر را از وب سایت آنها خریداری کنید. و بیت کوین را در تاسیسات ماینینگ خود استخراج خواهد کرد. در نهایت، شما این انتخاب را دارید که آن را به راحتی به آدرس خود ارسال کنید. آنها روزانه هزینه استخراج ابری و قراردادهای میزبانی ماینر را پرداخت می کنند. تمام آمار دقیق را می توانید در حساب خود مشاهده کنید. ویژگی اصلی پلتفرم ECOS این است که برای آزمایش پلتفرم خود قرارداد استخراج ابری رایگان به مدت 1 ماه ارائه می دهند!

StormGain

StormGain یکی از ساده ترین پلتفرم های ماینینگ است. این یک فرآیند استخراج با یک کلیک دارد که از منابع محلی شما نمی خورد و رایگان است. اما یک گرفتاری وجود دارد!همانطور که تبلیغ می شود، این یک پلتفرم رمزنگاری همه در یک است. شما می توانید بخرید، بفروشید، معامله کنید، مبادله کنید، و من را بخرید. استخراج به بیت کوین محدود می شود و در سرورهای StormGain انجام می شود. در حال حاضر، اول، ماینینگ در شیفت 4 ساعته انجام می شود. بنابراین، باید هر چهار ساعت یکبار برای فعال کردن ماینر کلیک کنید. علاوه بر این، اگر در StormGain معامله نمی‌کنید، سرعت ماینینگ تا حدی پایین است که در هر جلسه ماینینگ، 0.5 USDT (~ USD) کوچک استخراج می‌کنید.

و دوم، شما باید سطح معاملات خود را افزایش دهید تا سرعت استخراج خود را افزایش دهید. قابل ذکر است که شش سطح دیگر علاوه بر استارتر وجود دارد. بالاترین سطح VIP 3 برای معامله گرانی است که 75,000,000 USDT حجم معاملات در ماه تقویم دارند. با این اوج سطح، می توانید درآمد ماینینگ رایگان نزدیک به 16000 USDT در ماه داشته باشید. کارمزد معاملات، مبادله و برداشت به نوع سکه اختصاص دارد. اما، سپرده بدون هر گونه کمیسیون است. StormGain دارای برنامه های بومی برای اندروید و iOS است. شما همچنین می توانید از آن به عنوان یک برنامه وب استفاده کنید. در نهایت، StormGain تنها در صورتی مناسب است که همه آن را با رمزنگاری انجام دهید. اگر به تنهایی به ماینینگ علاقه دارید، برای دانستن در مورد پلتفرم های کریپتو به خواندن ادامه دهید.

Braiins Pool

Braiins Pool، که قبلاً به عنوان Slush Pool شناخته می شد، مکانی عالی برای قدم گذاشتن برای افرادی است که قصد استخراج از استخر را دارند. این یکی از کهنه کارها در استخراج بیت کوین است و در حال حاضر حدود 3.5 درصد از کل بیت کوین ها را استخراج می کند.

Braiins Pool برای استفاده از پلتفرم خود 2٪ هزینه استخر دریافت می کند. همچنین برای برخی از ماینرهای ASIC پشتیبانی شده، یک گزینه هزینه استخر 0% دارد.

همچنین دارای یک اپلیکیشن رسمی موبایل برای iOS و اندروید است. این برنامه می تواند به عنوان یک ابزار نظارت بر حساب استفاده شود. Braiins Pool به وضوح بیان می کند که شما نمی توانید با اپلیکیشن موبایل آن ماین کنید. پلتفرم آن دارای احراز هویت دو مرحله ای (2FA) برای امنیت بیشتر است. علاوه بر رمزهای عبور معمولی یک بار مصرف، می توانید از دستگاه های احراز هویت فیزیکی سازگار با FIDO2 مانند TREZOR یا Yubikey استفاده کنید. در حالی که حداقل پرداخت 0.001 BTC است، شما برای تراکنش های کمتر از 0.01 BTC کارمزد پرداخت 0.0001 BTC می پردازید. همین امر در مورد پرداخت های Zcash نیز صدق می کند. Braiins Pool دارای سرورهای استخراج بیت کوین در سراسر قاره ها است: ایالات متحده آمریکا، اروپا، کانادا، ژاپن و سنگاپور. سرورهای استخراج Zcash در ایالات متحده آمریکا و اروپا قرار دارند.

Awesome Miner

بعدی در لیست پلتفرم های استخراج کریپتو، Awesome Miner است که مشابه Cudo Miner است. این یک ابزار مدیریت استخراج برای کاربران ویندوز و لینوکس است. می توان از آن به صورت رایگان برای 2 ماینر استفاده کرد. پس از آن، طرح پرداخت شده آن شروع می شود و با 4 دلار در ماه صورتحساب سالانه شروع می شود.
همچنین دارای یک اشتراک ابری است که مدیریت استخراج را از هر کجا تنها با اتصال به اینترنت ارائه می دهد. این سرویس با 4 دلار در ماه شروع می شود و سالانه برای 10 ماینر صورتحساب می شود. اگر کمتر از 400 دستگاه ماینینگ دارید، این سرویس یک دوره آزمایشی 30 روزه دارد.
همچنین برنامه های ماهانه ای وجود دارد که کمی گران تر از همتایان سالانه خود هستند. ماینر عالی به نظر یک راه حل عالی برای مزارع معدنی بزرگ است. این دارای اسناد و بخش های کمکی غنی است تا به هر طریق ممکن به کاربران کمک کند.

Zionodes

Zionodes در دسترس ترین پلتفرم استخراج بیت کوین است که ما با آن برخورد کردیم. این پلتفرم با نرم‌ترین رابط کاربری ارائه می‌شود و به شما کمک می‌کند تا در عرض چند ثانیه وارد شوید و استخراج را شروع کنید. بهترین چیز داشبورد آنها پویا است. می بینید که درآمدتان هر دقیقه به روز می شود.

ظهور این پلت فرم را می توان عمدتاً به مشارکت استراتژیک آن با ViaBTC و بسیاری از بازیگران برجسته دیگر در صنعت معدن نسبت داد. چنین مشارکت های استراتژیکی، جای پای آنها را در حوزه استخراج بیت کوین از راه دور تضمین می کند. ما این پلتفرم را توصیه می کنیم زیرا پس از خرید از آنها، شما تنها مالک سخت افزار هستید و لازم نیست نگران در دسترس بودن قدرت محاسباتی باشید. میزبانی سخت افزار در مراکز داده به شما کمک می کند تا زمان آپتایم شگفت انگیز 99.99٪ را به دست آورید، بنابراین به طور موثر، هیچ وقفه تعمیر و نگهداری وجود ندارد. آنها چندین روش پرداخت کریپتو مانند USDP، TUSD، DAI، BUSD، USDT و USDC را می پذیرند. مزیت اضافی اضافه کردن آن سکه ها در چندین شبکه مانند اتریوم، زنجیره هوشمند Binance و TRON. Zionodes مرکز داده خود را در سراسر آمریکای شمالی، آفریقای جنوبی، اروپا و روسیه دارد.
علاوه بر این، اگر قصد سفارش انبوه از میز معاملات را دارید، می توانید با استفاده از رمز MetaMask USDT ERC، پرداخت را تنها با چند کلیک انجام دهید. در نهایت، Zionodes جایگزین بهتری برای پلتفرم‌های مختلف استخراج ابری است زیرا بر روی ماژول‌های ماینینگ از راه دور کار می‌کند، جایی که شما مالک ماینر هستید و می‌توانید آن را مطابق با راحتی خود کار کنید. اشاره! در بازار ثبت نام کنید و برای آنها یک خط ارسال کنید، و آنها ممکن است دسترسی آزمایشی رایگان به ماینر انتخابی شما را برای شما فراهم کنند.

BitFuFu

BitFuFu هم محصولات استخراج ابری و هم محصولات میزبانی را ارائه می دهد. این پلتفرم استخراج ابری است که به صورت استراتژیک توسط BITMAIN سرمایه گذاری شده است. در حال حاضر، محصولات فهرست شده در وب سایت آنها همگی از ماینرهای S19 Pro، مدل پرچمدار BITMAIN استفاده می کنند. آنها همچنین با سایت‌های معدنی مانند Core Scientific و استخرهای استخراج مانند Antpool همکاری می‌کنند.
در وب‌سایت BitFuFu، می‌توانید تعداد هش‌ریت را از 30 تا 500 تن یا حتی حجم‌های بزرگ‌تر و مدت زمان برنامه را از 30 روز تا 360 روز انتخاب کنید. مدل استخراج آنها به این صورت است که می‌توانید فقط 10 روز هزینه برق را از قبل پرداخت کنید و هزینه‌های زیر را طبق برنامه کسر کنید یا به صورت یکجا پرداخت کنید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی پیوند صفحه شخصی خود در BitFuFu، فرآیند استخراج را نظارت کنید تا به سیستم مدیریت پشت صحنه استخرهای استخراج شخص ثالث بروید تا عملکرد ماینر را بررسی کنید.آنها دارای یک برنامه iOS و Android هستند که به شما امکان می دهد بازار را زیر نظر داشته باشید و سفارشات خود را مطابق با آخرین قیمت انجام دهید. اشاره! آنها معاملات انحصاری در برنامه های تلفن همراه خود و هزینه های ارجاع تا 3٪ ارائه می دهند.

Bitfly (Ethermine.org)

Bitfly جایی است که می توانید شش سکه رمزنگاری را استخراج کنید: ETH، ETC، ZEC، BEAM، RVN و ERG. هر یک نام دامنه متفاوتی دارد و دستورالعمل‌هایی را مطابق با سکه خاص تنظیم می‌کند. بدون در نظر گرفتن سکه ای که استخراج می کنید، یک کارمزد استاندارد 1٪ استخر دریافت می کند. دارای برنامه های شخص ثالث برای نظارت است که در اندروید و iOS پشتیبانی می شودBitfly بسته به سیستم عامل، کارت گرافیک و سکه راهنمای پیکربندی خاصی دارد. هنگامی که روی Start Mining کلیک کنید، شما را به جزئیات سرور و گزینه های نرم افزار استخراج می برد. پس از آن، شما فقط ابزار استخراج ترجیحی را دانلود کرده و نرم افزار استخراج را برای شروع استخراج راه اندازی کنید. دارای سرورهای ماینینگ در اروپا، آسیا و ایالات متحده آمریکا است.
Bitfly به پرداخت های فوری می بالد. همچنین یک کانال Discord دارد، مکانی برای به اشتراک گذاشتن دانش با سایر ماینرها. اگر در فضای ماینینگ تازه کار هستید، این می تواند مفید باشد

CryptoTab Browser

این یک مفهوم منحصر به فرد برای استخراج ارز دیجیتال در حین مرور است. دارای ویژگی های استخراج داخلی است. مرورگر CrytoTab قول تغییر خودکار الگوریتم برای افزایش سود را می دهد. به طور مشابه، هنگام مرور با مرورگر داخلی خود، از گرم شدن بیش از حد یا تخلیه باتری اطمینان نمی دهد.

 

تمام پاداش های بیت کوین را تبدیل می کند. حداقل پرداخت ذکر شده 0.00001 BTC است. شما می توانید با سخت افزار ماینینگ خود درآمد کسب کنید و همچنین برای ارجاع ها کمیسیون دریافت کنید. این مرورگر برای ویندوز، مک، اندروید و iOS در دسترس است.
این برای کاربران غیر فناوری توصیه می شود که مایلند حداقل طعم استخراج ارز دیجیتال را داشته باشند.

Cruxpool

یک وب‌سایت بسیار مدرن که می‌گوید: «درآمد پایدار و پیش‌بینی‌کننده از استخراج کریپتو». می توانید ETH، ETC، BEAM و Ravencoin را در Cruxpool استخراج کنید. و زمانی که ما در این مورد صحبت می کنیم، سکه های جدیدی اضافه می کنند. اما وقتی به صفحه ماینینگ آنها می روید، فقط دو استخر استخراج ETH و ETC را نشان می دهند.

این دو بزرگترین استخرهایشان هستند. با این حال، بخش کمک آنها دو استخر استخراج دیگر، Beam و Ravencoin را نشان می دهد. Cruxpool 1٪ هزینه استخر می گیرد. راهنمای شروع سریع آنها در راه اندازی استخراج اتریوم و اتریوم کلاسیک مفصل و مفید است. این به شروع با سیستم عامل های مختلف (ویندوز و لینوکس) کمک می کند. حداقل پرداخت ها عبارتند از: اتریوم – 0.01 ETH اتریوم کلاسیک – 0.1 و غیره Ravencoin – 50 RVN تیر – 1 پرتو

HashCity

شما می توانید 14 ارز دیجیتال را با HashCity استخراج کنید. خوبی این پلتفرم این است که مانند SlushPool هیچ هزینه پرداختی ندارید. هزینه استخراج استخر 1٪ است.می‌توانید با کلیک کردن روی دکمه «چگونه شروع کنیم» در برابر هر ارز دیجیتال، راهنمای راه‌اندازی را بیابید. به عنوان مثال، وقتی روی «چگونه شروع کنیم» برای لایت کوین کلیک می‌کنید، این ظاهر می‌شود:می توانید مستقیماً ماینر مناسب و فایل های دیگر را از این بخش پیدا کنید. به طور مشابه، می‌توانید دستورالعمل‌های دقیق برای هر سکه رمزنگاری را برای راه‌اندازی استخراج با HashCity دانلود کنید. آنها یک برنامه HashCity برای اندروید و یک کانال تلگرام برای اعضای استخر دارند.

NiceHash

Nicehash کاملترین استخر/خدماتی است که تاکنون بررسی کرده ایم. اما وب سایت آن می تواند به راحتی یک ماینر جدید را تحت تأثیر قرار دهد. این یک بازار نرخ هش، ابزار استخراج کریپتو، و پورتال مبادلات ارز دیجیتال است که در یک ترکیب شده است. اگر ویندوز 10 دارید، استخراج آسان‌تر نخواهد بود. برای جزئیات، این ویدیو را بررسی کنید:

 

با Nicehash، شما دو گزینه دارید، یا از برنامه استخراج داخلی آنها استفاده کنید: NiceHash Quickminer، یا می توانید از هر برنامه ماینر شخص ثالث با NiceHash Miner استفاده کنید. بسته به سخت افزار – CPU/GPU یا ASIC – می توانید آموزش های دقیقی برای شروع استخراج با آنها پیدا کنید. سیستم‌عامل NiceHash (NHOS) شبیه به آنچه که COS با CoinFly داریم است. می‌توانید ریگ‌های استخراج نامحدود را به‌صورت رایگان با NHOS متصل کنید. این یک مزیت اضافی در مقایسه با COS است که شارژ بیش از 4 دستگاه را آغاز می کند. NiceHash با تعدادی از استخرها سازگار است: F2Pool، SlushPool، 2Miners و غیره. Nicehash همچنین دارای یک برنامه موبایل برای اندروید و iOS است.

Easy BTC Mining

Easy BTC Mining یک تجربه استخراج بدون دردسر را با قرارداد استخراج ابری ارائه می دهد. استخراج ابری به شما امکان می دهد مقدار مشخصی از قدرت هش را برای مدت قرارداد خریداری کنید. فرآیند ثبت نام با ایمیل و سپس امضای قرارداد برای شروع استخراج بیت کوین است. حداقل پرداخت 0.0001 BTC است و پلتفرم آنها پرداخت های فوری و خودکار را تضمین می کند.

این پلتفرم از استخراج BTC، ETH و LTH پشتیبانی می کند.

ZHash.pro

ZHash.pro استخراج استخر را با هزینه 0٪ استخر ارائه می دهد. می توانید با آنها 4 سکه استخراج کنید: ZEC، ZEN، BTG و TENT. فرآیند استخراج آسان است و نیازی به ثبت نام ندارد. یکی فقط به یک کیف پول پشتیبانی شده نیاز دارد و می تواند سرور مورد نظر را انتخاب کند. پس از آن، نرم افزار ماینر خود را پیکربندی کنید، و آماده هستید. آنها سرورهای ماینینگ در اروپا، ایالات متحده آمریکا و آسیا دارند. دستورالعمل های دقیق با هر چهار استخر با توجه به سخت افزار استخراج در دسترس است.آنها همچنین یک کانال Discord برای کمک گرفتن از اعضای استخر دارند.
اما اندازه استخر، حداقل از نظر اختلاف، با تنها 89 عضو آنلاین در مقایسه با Ethermine که دارای 7371 عضو آنلاین در همان پلتفرم است، کوچک به نظر می‌رسد.استخرهای کوچک لزوما چیز بدی نیستند و پرداخت ها در مقایسه با استخرهای بزرگ بیشتر است. با این حال، احتمال یافتن یک بلوک می تواند با استخرهای کوچکتر به دلیل هش ریت کمتر استخر کمتر باشد. برای کنار گذاشتن هر گونه نگرانی با ZHash.pro، می توانید لیست پرداخت اخیر آنها را برای هر استخر بررسی کنید. حداقل پرداخت ها 0.01 ZEC، 0.1 ZEN، 0.05 BTG و 0.5 TENT است

K1Pool

K1Pool این گزینه را دارد که به تجربه ماینینگ انفرادی برود. شما می توانید به صورت جداگانه بلوک ها را پیدا کنید و کل پاداش را برای خود نگه دارید. اما استخراج انفرادی تنها در صورتی توصیه می شود که سخت افزار قدرتمندی داشته باشید یا در حال استخراج ارزهای دیجیتال با کمترین مشکل شبکه باشید. شما می توانید 16 ارز دیجیتال را با K1Pool استخراج کنید. این سرور در چین، اروپا و ایالات متحده آمریکا دارد. برای شروع باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. پس از آن، می توانید مطابق با سخت افزار و مکان سرور خود پیکربندی کنید. همچنین می توانید با هش ریت خریداری شده در NiceHash استخراج کنید. آنها یک کنترل پنل جداگانه NiceHash برای آن دارند.آنها یک بخش دانلود برای تقریباً همه نرم افزارهای اصلی استخراج دارند. پورتال دانلود آنها به انتخاب بهترین نرم افزار ماینینگ با توجه به الگوریتم ماینینگ کمک می کند. هر صفحه استخر شامل اطلاعات حیاتی در مورد آن استخر خاص است، مانند حداقل پرداخت ها، نرخ هش استخر، فراوانی پرداخت.
همچنین برای گرفتن هرگونه کمک از اعضای استخر، اختلاف و کانال تلگرامی دارند. بر اساس تعداد تعداد کانال discord، K1Pool نیز در حوزه ماینینگ جدید به نظر می رسد. با این حال، رابط کاربری تمیز است و اطلاعات زیادی برای کمک به تازه کارها دارد – ارزش امتحان کردن را دارد.

SimpleMining

SimpleMininig شبیه Coinfly است زیرا دارای سیستم عامل استخراج است. با یک ریگ ماینینگ به مدت 30 روز می توانید از خدمات آنها به صورت رایگان استفاده کنید.رابط کاربری به اندازه کافی ساده با اطلاعات مفید برای شروع است. می توان با آنها ثبت نام کرد و مبلغ را واریز کرد تا بعد از دوره آزمایشی همچنان از خدمات آنها استفاده کند. برای یک آموزش ویدیویی عالی برای استفاده از SimpleMining OS، این را بررسی کنید:

CudoMiner

Cudo Mining راه حل های نرم افزاری استخراج ارز دیجیتال را ارائه می دهد. پلت فرم استخراج Cudo آن به استخراج خودکار با حداقل تنظیمات دستی کمک می کند. این شرکت دارای مدیریت 100000 دستگاه ماینینگ و ماینرهای ASIC با یک پلتفرم واحد است. دارای ویژگی تعویض خودکار سکه است که به سودآورترین الگوریتم برای استخراج بهترین سود ممکن پایبند است. آنها همچنین یک CudoOS برای ریگ های استخراج اختصاصی دارند. راه اندازی شبیه به سیستم عامل های استخراجی است که در این مقاله دیدیم. می‌توانید 9 سکه با استخراج خودکار آن‌ها از زمان نوشتن این مقاله و بیش از 100 ارز دیجیتال با پیکربندی دستی استخراج کنید.
یک کانال تلگرامی با بیش از 6.5 هزار عضو دارد. رابط کاربری عالی است، و مقالات زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند تا در مورد استخراج ارز دیجیتال بگردید. آنها یک مدل قیمت گذاری مبتنی بر کمیسیون دارند، بنابراین هیچ هزینه اولیه ای ندارند. نرم افزار ماینینگ آنها برای سیستم عامل های اصلی دسکتاپ از جمله ویندوز، لینوکس و مک در دسترس است.

BetterHash

BetterHash یک ابزار استخراج خودکار است که از هم اکنون به طور انحصاری برای سیستم عامل ویندوز در دسترس است. سخت افزار شما را شناسایی می کند و بهترین الگوریتم را برای حداکثر سود انتخاب می کند. برای آشنایی با استخراج خودکار با BetterHash، این ویدیو را ببینید:

 

شما می توانید 9 ارز دیجیتال را با BetterHash استخراج کنید، از جمله BTC، ETH، XMR، ZEC معروف. دو حالت استخراج وجود دارد: دستی و سوئیچینگ سود (اتوماتیک). در حالی که هیچ کارمزد استخراج برای هیچ ارز دیجیتال وجود ندارد، برای بیت کوین (برای حساب های غیر کوینی) و FIRO هزینه برداشت وجود دارد.

جمع بندی

با تبدیل شدن رمزارز به یک اصطلاح خانگی، استخراج کریپتو به بالاترین حد خود رسیده است. پلتفرم های بی شماری برای استخراج کریپتو برای کمک به یک ماینر تازه کار فنی و حرفه ای وجود دارد. در حالی که به نظر می رسد منطقی است که قدرت محاسباتی بیکار را در ماینینگ قرار دهیم، درجاتی از مهارت فنی برای دستیابی به سود و جلوگیری از ضرر ضروری است. در هنگام انتخاب هر پلتفرم ماینینگ کریپتو، فاکتورهای حیاتی سکه های پشتیبانی شده، الگوریتم های استخراج، سیستم های پاداش، حداقل پرداخت، هزینه برداشت و نظرات کاربران باقی می مانند. از طرف دیگر، باید سخت افزار اختصاصی مانند Antminer را در نظر بگیرید. علیرغم محبوبیت، استخراج کریپتو برای همه مناسب نیست – به خصوص آنهایی که سخت افزار ناکارآمد دارند، باید از استخراج اجتناب کنند. در حالی که به نظر می رسد استخراج رمزنگاری ابری ساده ترین روش برای استخراج باشد، پرداخت ها تضمین نشده است. بسیار شبیه سرمایه گذاری در بازار سهام است. و پس از امضای قرارداد، بدون توجه به درآمد ماینینگ، موظف به پرداخت مبلغ هستید. بنابراین توصیه‌ای که در مورد استخراج ابری وجود دارد این است: با احتیاط ادامه دهید و قبل از ورود به این دنیای جذاب درآمد غیرفعال، عمیق‌تر شوید. آیا می خواهید در مورد کریپتو بیشتر بدانید؟ در اینجا چند دوره آنلاین کریپتوکارنسی برای سطوح مبتدی تا پیشرفته آورده شده است

مقداری ارز دیجیتال رایگان می خواهید؟ در اینجا چند راه برای کسب ارز دیجیتال رایگان وجود دارد.

faeze
ارسال دیدگاه